Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

CENNIK

HONORARIA

Kancelaria każdorazowo ustala z Klientem zasady, w oparciu o które następuje rozliczenie za świadczone usługi, tak aby odbywało się ono ze wzajemną satysfakcją. Możliwe są rozliczenia w oparciu o uzgodnione stawki godzinowe bądź przyjęty ryczałt.

Stosowane przez Kancelarię stawki wynagrodzenia za świadczone usługi są wypadkową czynników, takich jak między innymi: specyfika i stopień skomplikowania sprawy, narzucone przez czynniki zewnętrzne ograniczenia czasowe, częstotliwość kontaktów z Klientem

Koszt porady prawnej wynosi 50-100 zł, w zależności od rodzaju sprawy

Kancelaria preferuje system zaliczki oraz dodatkowego honorarium za pomyślny wynik sprawy.

Przede wszystkim, wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od rodzaju i charakteru sprawy oraz stopnia jej skomplikowania. Elementy te oceniamy zawsze podczas rozmowy z Klientem i wówczas proponujemy wysokość wynagrodzenia.

Istotne jest, aby wszelkie ustalenia finansowe były od samego początku  jednoznaczne i jasne, a Klient nie był nimi zaskakiwany na żadnym etapie postępowania.

Zapraszamy do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , celem uzyskania dodatkowych informacji na temat naszej działalności oraz warunków świadczenia usług.